© 2016 whitney.nguyen

Pomysł na ślub – Blog ślubny

Nastąpił ten dzień. Twój ukochany w końcu spełnił twoje pragnienie i poprosił cię o rękę. Ze ekscytacji nie zdołałaś wycisnąć z siebie słowa, ale w końcu szepnęłaś wiążące „tak”. Wydawałoby się, że od momentu założenia pierścionka twoje życie stanie się łatwiejsze, a wy będziecie żyć długo i pomyślnie.

Niemniej jednak, pomimo, iż twoja bajka dużymi etapami przybliża się do idealnego finału to będziesz musiała stoczyć do tej pory parę drobnych bitew. Istotnie, brakuje ci czasu i sił, rodzina telefonuje z gratulacjami a ty nie wiesz w co ręce włożyć. Zrezygnowana wpisujesz w wyszukiwarce „Blog ślubny” czy „Jak zaplanować wesele”. Co później?
Masz prawo nie wiedzieć nic o organizacji uroczystości weselnych. Pomału. To nie problem. Odnajdź jednak kogokolwiek kto będzie umiał ci pomóc. Nie wybieraj witryny w losowaniu. W tym momencie odwiedź atrakcyjne-wesele.pl !

Krok po kroku zaczniesz zgłębiać wszystkie tajniki organizacji owego specjalnego wieczoru. Dowiesz się jak nie zbankrutować a równolegle uniknąć wtopy. Wyselekcjonujesz kapitalne miejsce i muzykę. Uwierz mi. przytulne spotkanie rodzinne w przytulnej restauracji gruntownie różnić będzie się od szumnej zabawy do białego rana pod obszernym namiotem. Karta menu niech zawiera atrakcje dla podniebienia. Czy niezwyczajna noc wędruje w parze ze zwyczajnym schabowym czy gigantyczną fontanną czekolady? Nie chcesz by było nudno? Nic karkołomnego, zakomunikuj mi tylko co cenisz. Pierwszy taniec w kłębach dymu? Już się sporządza! A może coś innego? Fotobudka lub popis artystyczny? Nie ma problemu! To ty postanów z czym przez lata wszystkim gościom będzie kojarzyć się twoje wesele. Bo – nie mam najmniejszych wątpliwości – z blogiem ślubnym twojego unikalnego dnia nikt nie będzie w stanie zapomnieć! Ale, tymczasem! Nie dopuszczaj do tego by najpiękniejsze wspomnienia uległy zatarciu. Fotografik czy filmowiec? Może lepiej oboje?

Uniknij kłopotów z blogiem ślubnym

Zakładaj suknię i zerknij ostatni raz w lustro na piękną dziewczynę, jaka zaraz stanie się podobnie urzekającą żoną! Wskakuj do białej karocy z księciem i udajcie się do świata perfekcyjnych wesel inaugurujących zaczarowany etap waszego łącznego życia.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>